حریم خصوصی کاربران

حریم خصوصی کاربران از مهترین دغدغه های فروشگاه اینترنتی تک تویوتا می باشد که در حفظ و امنیت آن به نحو احسن می کوشد. تک تویوتا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام می گذارد و از آن محافظت می‏ کند.
این سایت متعهد می شود در حد توان از حریم خصوصی کاربران دفاع کند. و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏ تر و امن‏ تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت تک تویوتا، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏ دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات تک تویوتا، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئو های تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده ها و کلیه محتوای تولیدی توسط تک تویوتا جزئی از اموال تک تویوتا محسوب می‏ شود. و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار تک تویوتا است. هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای تک تویوتا محفوظ می دارد.

حفظ حریم خصوصی کاربران و حق تالیف

علاوه بر این، اسکریپت ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات توسط تک تویوتا و علائم تجاری ثبتی نیز در انحصار تک تویوتا است. و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏ سایت تک تویوتا و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده ها و ابزارهای استخراج نیستند. و کلیه این حقوق به صراحت برای تک تویوتا محفوظ است.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات تک تویوتا، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند. و تمامی مسئولیت فعالیت ‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می پذیرد به عهده کاربران است. تک تویوتا محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر 18 سال به فروش نمی‏ رساند. و در صورتی که کاربران از سن مذکور جوان تر هستند می ‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

مرجع رسمی

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.taktoyota.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس های رسمی و تاییدی در سایت، با شما تماس نمی گیریم. وب سایت تک تویوتا هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.taktoyota.com و همچنین، هیچگونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏ های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد. و هیچ گاه با این روش‏ ها با شما تماس نمی گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏ توانند از آدرس ‏های مذکور در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

 پیشنهاد میکنیم برای اطلاع از رویدادها، قرعه کشی و جوایز پیج اینستاگرام تک تویوتا را دنبال فرمایید.