شیوه های پرداخت

پرداخت اینترنتی کالا به چه صورت است؟

√ شیوه های پرداخت کالا در فروشگاه اینترنتی تک تویوتا در حال حاضر فقط بصورت اینترنتی می باشد.

پرداخت با درگاه بانکی امن ، با تمام کارت های عضو شتاب. اطلاعات حساب و کارت شما به هیچ عنوان در فروشگاه اینترنتی نشر آکادمیک ذخیره نخواهد شد. و به طور مستقیم به درگاه بانک متصل می شوید.

 کاربران عزیز سایت فروشگاه اینترنتی تک تویوتا می توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. هم اکنون، با تمام کارت های عضو شتاب امکان خرید اینترنتی کالا وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می شوید.

۱- شماره ۱۶ رقمی کارت

این شماره در کارت همه بان‏ک ها، بر روی کارت مدرج می باشد.

۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی کالا باید از قبل رمز دوم (رمز پویا) کارت بانکی خود را فعال نمایید.

۳- کد CVV2

این کد عدد ۳رقمی و ۴رقمی است که پشت یا روی کارت های بانکی درج می‌شود. و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت های اینترنتی کالا مورد استفاده قرار می گیرد.

۴- تاریخ انقضا کالا

تاریخ انقضا نیز روی بیشتر کارت های بانکی قرار دارد. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

کالا های برگشتی

درصورت ناقص بودن محصول و یا ایراد داشتن کالای ارسالی توسط فروشگاه اینترنتی تک تویوتا کالا بازگردانی می شود.

جهت ارتباط با بخش تعویض کالا لطفا با ایمیل info@taktoyota.com و یا شماره تلفن 02136916845 فروشگاه اینترنتی تک تویوتا در ارتباط باشید.

روند استرداد وجه کالا

در صورت انصراف از خرید و یا تایید درخواست مرجوعی کارشناسان مربوطه با مشتری تماس می گیرند. و پس از دریافت شماره شبا و یا شماره کارت پس از گذشت حداکثر ۷۲ ساعت وجه به حساب شخص خریدار واریز می گردد. لازم به ذکر است وجه فقط به حساب کارت وارد (هنگام خرید از سایت) در درگاه بانکی هنگام خرید مرجوع می گردد.

مدت زمان تحويل کالا

در شرایط معمول ارسال از طریق پست پیشتاز بین ۳ تا ۵ روز کاری به طول خواهد انجامید.

 پیشنهاد میکنیم برای اطلاع از رویدادها، قرعه کشی و جوایز پیج اینستاگرام تک تویوتا را دنبال فرمایید.

© کلیه محتویات سایت تک تویوتا شامل قانون حق تکثیر می باشد و به سایت تک تویوتا تعلق دارد.